TBF U12 üst klasman liginde mücadele eden kız basketbol takımımız, sezonun onüçüncü maçında, Vali Hüseyin Öğütçen Spor Salonu’nda Torbalı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile karşılaştı.
Takımımız parkeden 42-37’lik skorla üstün ayrıldı. Sezonun onüçüncü maçından onbirinci galibiyetini alan takımımızı tebrik eder, kendilerine ilerideki müsabakalarında başarılar dileriz.
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/ACAG4577-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/AITS2197-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/AUCH4272-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/BHLN0921-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/BOIS5373-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/BPRP7783-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/BUMQ8392-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/BUQU8623-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/CLOW4462-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/CMQJ8121-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/DCVC4676-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/DDUL7302-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/DIXU9485-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/DKHA6280-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/DVEO5838-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/ECCC5272-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/EFYS2466-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/GHTO5397-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/GLOD8755-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/HPGE9000-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/HVFA7365-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/IMEZ8347-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/IQYL1585-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/IXST7299-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/JHHL1754-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/JZNH8305-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/KOAA2219-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/KUVY8158-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/LOGY5376-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/LQCT9816-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/LXNN6682-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/LXRC4078-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/MLNR0996-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/NLWT9809-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/NMUE7541-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/OGUJ7206-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/QASZ5200-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/QMYA1827-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/SEBY4707-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/SGLW3132-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/SKIT1547-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/SOVU8394-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/SQOV2377-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/SRJN5319-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/TDIW5327-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/TUKB7920-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/UVGU4192-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/UZPB2208-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/VCZP0006-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/VHBI2061-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/VJTR6430-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/VROW1347-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/VXHL1067-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/WGNW9592-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/WRVE7790-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/WVBO7685-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/WZRH1146-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/XGVA9472-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/XJLU9207-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/XLAN9205-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/XQXD9236-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/XTIM9380-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/YFLD1247-1-1024x683.jpg)
![](https://izmirdsispor.org/wp-content/uploads/2022/06/XQRP9500-1024x683.jpg)