Ege&CUP’ta U11 ve U12 Takımlarımız, Turgutlu deplasmanında Egeli Spor ile karşılaştı.

Saat 10.00 daki maça çok iyi başlayan U12 Takımımız, bir çok net fırsattan yararlanamadığı ilk yarıyı Arda Tepedelen’in golüyle 1-0 önde kapadı.

İkinci yarıda ilk yarının aksine vasat bir oyun sergileyen Ekibimiz peşpeşe yediği 2 gol ile 1-2 mağlup duruma düştü. Son dakikalarda Cem’in kaleciden dönen şutunu takip eden Arda Tepedelen maçın skorunu belirledi 2-2

Saat 11.00 deki ikinci müsabakada sahaya çıkan U11’lerimiz basit hatalar sonucu yediği iki gol ile ilk yarıyı 0-2 yenik kapadı.

İkinci yarının başlarında yediği üçüncü golden sonra toparlanıp kendilerinden beklediğimiz oyunu sahaya koyan Çocuklarımız, önce Emirhan ile durumu 1-3’e taşıdı. Temmuz’un golüyle farkı bire indiren U11 Takımımız Emir Kahya’nın harika golüyle durumu eşitledi. Takımımız, kalan dakikalarda bir çok pozisyona girmesine rağmen galibiyet golüne ulaşamadı. Ege’nin yaptığı iki güzel vuruşu kaleci ve direkler engelleyince galibiyeti kaçıran taraf Takımımız oldu.

Günün son maçında, U15 kategorisinde İzmirgücü ile karşılaşan Takımımız, ilk yarısını 0-4 geride kapadığı karşılaşmayı 1-12 mağlup tamamladı. Ağırlıklı olarak 13-14 yaşındaki sporcularla mücadele eden Takımımız rakibin fiziki üstünlüğüne cevap veremeyince farklı mağlubiyet aldı. Takımımızın tek golü ise Emir Öz’den geldi.

Çocuklarımızın kendilerine yakışmayan bu talihsiz skoru, gelecek maçlarda oynayacakları güzel futbol ve alacağı başarılı skorlarla telafi edeceğine inancımız tam olup, tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz…