Antalya Kemer’de düzenlenen Kemer CUP’ ta U-11 ve U-12 kategorilerinde yarışan Futbolcularımız ile Velilerimizden oluşan Kafilemiz saat 19.30 itibariyle İzmir Dsi Spor Tesisleri’ne dönüş yaptı.

Gece boyunca Kemer ilçesinde yağan sağanak yağmur ve dolu sonrasında sahaların futbol oynanmayacak seviyeye gelmesi nedeniyle, bugün oynanması gereken yarı final ve final müsabakaları haricindeki tüm müsabakalar iptal edildi. U-12 lerimizin oynayacağı sıralama maçı sonrasında İzmir e dönmeyi planlayan Kafilemiz iptal kararı sonrasında İzmir’e dönüş yaptı.

U-12 yaş grubu eleme müsabakasında 2-3 yenildiğimiz Rizespor un ilk dörde kaldığı turnuvada, U-11’lerimizin 0-4 yenik durumda iken 4-4 berabere kaldığı İran Merh Takımı Galatasaray ile final oynamaya hak kazandı. Bu sezon başında Göztepe Kulübüne transfer ettiğimiz Furkan Işıl’ın kalesini koruduğu Göztepe U-13 takımı da şampiyon olarak bizleri gururlandırmıştır.

Oynadıkları futbol ve ortaya koydukları mücadeleyle seyredenlerin büyük beğenisini toplayarak İzmir Dsi Spor camiasını en güzel şekilde temsil eden çocuklarımızı kutluyor, ayrıca çocuklarımızın her geçen gün daha iyi olmaları için fedakarca çalışan Hocalarımız Sercan Yıldırım ve Erdem Seren’e teşekkür ediyoruz.

Ayrıca, Kafilemizde yer alarak yağmur çamur demeden Takımlarımızı destekleyen ve bizlerle birlikte olamayan ama Telefon ile desteklerini esirgemeyen tüm Velilerimize de teşekkür ediyoruz.